3xTOP
Jsme prestižní Klub 3xTOP.cz, jedinečný v ČR!

Hlavní partner časovky 

Přijmi výzvu a překonej svůj rekord!

Propozice: 

Pořadatel: Klub 3xTOP.cz, z.s., Ing. Pavel Bědajanek - předseda klubu, tel.606 814 384, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Název akce: Časovka 3xTOP.cz Lysá hora,  v Beskydech, určena pro širokou veřejnost. 

Termín: 11.8.2018, start Papežov od 10 hodiny - startovat se bude dle času uvedeném ve startovací listině,  v 20 s intervalech.

Vydání startovních čísel a čipů, vč.prezentace nejpozději 10 min před startovacím časem účastníka, přímo u startu!

Účastník je povinen se dostavit na start nejpozději v čase dle startovní listiny, v cíli na Lysé hoře je povinen ihned vrátit čip pořadateli! 

Startovné: minimálně 100,-Kč na bankovní účet Klubu 3xTOP.cz, z.s. ,č.ú. 3929599319/0800, formou daru na rozvoj tras 3xTOP.cz. Variabilní symbol bude vygenerovaný při on-line registraci a zaslaný na email uvedený v registraci. Při registraci účastníka v den konání akce je startovné ve výši minimálně 200,-Kč, platba hotově při vydání startovního čísla v místě startu. 

Registrace: on-line na internetu www.3xTOP.cz, v den konání akce on-line přímo u startu. 

Kategorie: A - muži do 29 let, B 30-39 let, C 40-49 let, D 50-55 let, E 56-60 let, F 60 a více let, G - ženy do 39 let a H - ženy nad 40 let (věk dosažený v kalendářním roce)

Způsob zdolání: silniční kolo, horské kolo, trekingové kolo,  elektro kolo, koloběžka, běh.

Ceny a vyhlášení vítězů: pro vítěze každé kategorie tříděné dle způsobu zdolání, jsou připraveny pamětní předměty a odměny partnerů. Vyhlášení vítězů bude v cíli do 60 min od ukončení závodu posledního závodníka.

Upozornění: 

Účastníci musí dodržovat pravidla silničního provozu, zejména dodržovat jízdu při pravém okraji vozovky, v nepřehledných úsecích, zejména v zatáčkách. 

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí a za běžného silničního provozu. Účastník je povinen používat cyklistickou přilbu (neplatí pro běh). Mladší 18 let mohou startovat pouze s písemným souhlas zákonného zástupce (zaslaný předem při registraci na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.cz). V případě zrušení závodu z vyšší moci (zemětřesení, povodeň, vichřice apod.)  se startovné nevrací.

Parkování vozidel:  pořadatel nezajišťuje, parkujte výhradně na vyhrazených prostorách, nacházíte se v CHKO Beskydy! Dodržujte čistotu Beskyd!

Trasa: Papežov - Lysá hora  8,5 km

Časovka 3xTOP.cz Lysá hora