3xTOP
Jsme prestižní Klub 3xTOP.cz, jedinečný v ČR!

Vincentka

 Zakladatelé časovky a držitel rekordu časovky na Lysou horu

 Zakladatelé s držitelem rekordu časovky na Lysou horu v Beskydech.

Přijmi výzvu a překonej svůj rekord!

Propozice: 

Pořadatel: Klub 3xTOP.cz, z.s., Ing. Pavel Bědajanek - předseda klubu, tel.606 814 384, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Název akce: Časovka 3xTOP.cz Lysá hora,  v Beskydech, určena pro širokou veřejnost. 

Trasa: Papežov - Lysá hora  8,5 km , zpevněný povrch.

Termín:

neděle 4.8.2024, start Papežov od 12 hodiny - startovat se bude dle času uvedeného ve startovací listině,  v 20-30 s intervalech. 

Startovací listina bude zveřejněna na www.3xTOP.cz nejpozději do 3.8.2024 , 15 hod.

Vydání startovních čísel a čipů, vč. registrace účastníků od 9:30 do 11:30 hod , přímo u startu! 

Účastník je povinen se dostavit na start nejpozději v čase dle startovní listiny, v cíli na Lysé hoře je povinen ihned vrátit čip pořadateli! 

Startovné: minimálně 350,-Kč (členové SPAC minimálně 300,-Kč) na bankovní účet Klubu 3xTOP.cz, z.s. ,Banka CREDITAS č.ú. 101692325/2250, formou daru na rozvoj tras 3xTOP.cz a to nejpozději do 2.8.2024. Variabilní symbol bude vygenerovaný při on-line registraci a zaslaný na email uvedený v registraci.

Startovné musí být zaplacené při registraci on-line na bankovní účet, jinak platí účastník zvýšené startovné jako u registrace v den konání akce!!!

Při registraci účastníka v den konání akce je startovné ve výši minimálně 400,-Kč (členové SPAC minimálně 350,-Kč) platba hotově při vydání startovního čísla v místě startu. 

Registrace: on-line na internetu: Přihláška, v den konání akce on-line přímo u startu. 

Kategorie: M mládež chlapci od 15 do 18 let, A muži 19-29 let, B 30-39 let, C 40-49 let, D 50-59 let, E 60 - 65 let a F 66 a více let, G - ženy do 39 let a H - ženy nad 40 let (věk dosažený v kalendářním roce)

Způsob zdolání: silniční kolo, horské a trekingové kolo, běh, elektro kolo.

Ceny a vyhlášení vítězů: pro vítěze , druhého a třetího každé kategorie (pro běh a elektro kola ceny jen pro tři nejrychlejší za všechny kategorie!) způsobu zdolání, jsou připraveny pamětní předměty a odměny partnerů.  Vyhlášení vítězů bude v cíli co možná nejdříve max. do 60 min od ukončení závodu posledního závodníka.

Průběžné výsledky časovky zajišťuje externí dodavatel na obrazovce v cíli. Reklamaci výsledku je možno provést ihned po dojetí do cíle přímo u dodavatele čipové technologie. Na pozdější reklamace nebude brát zřetel. 

Upozornění: 

Účastníci musí dodržovat pravidla silničního provozu, zejména dodržovat jízdu při pravém okraji vozovky, v nepřehledných úsecích, zejména v zatáčkách. Během akce jakožto i mimo ni nelze vjíždět mimo trasy určené pro akci časovka 3xTOP.cz Lysá hora!

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí a za běžného silničního provozu. Účastník je povinen používat cyklistickou přilbu (neplatí pro běh). Mladší 18 let mohou startovat pouze s písemným souhlas zákonného zástupce (zaslaný předem při registraci na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.cz).

V případě zrušení závodu z vyšší moci (opatření Vlády ČR Covid, zemětřesení, povodeň, vichřice apod.)  se startovné nevrací.

Parkování vozidel:  pořadatel nezajišťuje, parkujte výhradně na vyhrazených prostorách, nacházíte se v CHKO Beskydy! Dodržujte čistotu Beskyd a ochranu životního prostředí!

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p..

Akce se koná na území , které spravuje státní podnik Lesy České republiky, jsou to i vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně. Akce bude dodržovat aktuální hygienické nařízení Vlády ČR!

Kontakt na zdravotníky: Horská služba tel. 1210 nebo Záchranná služba 155

 Trasa časovky možno zhlédnout zde: trasa