3xTOP
Jsme prestižní Klub 3xTOP.cz, jedinečný v ČR!

27.5.2017

Pavel Balcar je zatím nejrychlejším zdolatelem trasy Pustevny 3xTOP.cz, časem 7 hod a 7 min., stal se členem klubu trasy Pustevny 3xTOP.cz a zároveň nám  poskytl postřehy z trasy. Gratulujeme! Klub 3xTOP.cz

 

"Dobrý den, 

Děkuji za gratulaci a za členství v 3xTOP. Jsem rád, že jsem se mohl stát vaším členem. Trasu Pustevny jsem si vybral neboť je pro mne nejlépe dostupná rodiče bydlí ve vesnici pod Radhoštěm. Na kole jezdím jen pro radost, jízda na kole mně baví. Trasu jsem pojal ne jako závod ale jako pohodovou projížďku a jako trénink na nadcházející výzvu, která se jede druhý víkend v červnu. Jedná se o ultra maraton z Chomutova do Harrachova, kde se najede min. 250 km a na stoupá 5500 m,  budu muset najet a na stoupat dvakrát tolik co 3xTOP Pustevny.

Z dokončené výzvy jsem mněl dobrý pocit, když jsem šlapal po třetí z Trojanovic na Pustevny, tak jsem v kopci předjížděl další cyklisty, to mne povzbudilo a táhlo nahoru. Byl jsem rád, že jsem trasu dokončil, neboť to vypadalo, že pěkně zmoknu, ale nakonec mi počasí přálo a mohl jsem trasu dokončit bez deště.

Různé kontrolní body jsou dobře zvoleny, všude byla příjemná obsluha. Jen hned při první kontrolním bode na Zavadilce obsluha nevěděla co po ní chci, ale šla se zeptat majitelky a poté mi dala razítko a popřála šťastnou cestu. Pivo Birell jsem dostal po posledním vystoupáni. Děkuji za pěkné osvěžení. 3xTOP se ještě chystám zdolat, tentokrát s kamarády, chystáme se na náš oblíbený Praděd. 

 Po cestě jsem potkal několik postřiku na cestě i značek se symbolem a ukazatelem 3xTOP, vždy mne to potěšilo a povzbudilo.

Všechny výzvy klubu jsou krásné a je dobré zkusit si vyjet třikrát pěkný kopeček. Bylo by krásné vytvořit trasu a projet najednou některé Moravské kopečky např. Lysou, Solaň, Pustevny, Javorník je to nádherná příroda. 

Ještě jednou děkuji za pěknou výzvu a projížďku. To co děláte má smysl a určitě to zláká lidi si tohle projet, trošku potrénovat,  dát ze sebe víc, než je zvyklý a užít si pěkný výlet."

Pavel Balcar