3xTOP
Jsme prestižní Klub 3xTOP.cz, jedinečný v ČR!

12.9.2017

Lukáš Herman je prvním zdolatelem trasy Lysá hora 3xTOP.cz v měsíci září 2017 a to na silničním kole. Stal se tak zaslouženým členem klubu trasy Lysá hora 3xTOP.cz a zároveň nám poskytl postřehy z trasy Lysá hora 3xTOP.cz.

Gratulujeme a věříme, že tato výzva není pro Lukáše Hermana, jak se sám zmiňuje v článku,  poslední! Vítáme Lukáše v klubu 3xTOP.cz!

"Dobrý večer p.Bědajanku,
moc děkuji za gratulaci.Moc si toho vážím.
Pocit ze zdolání byl úžasný,obrovská euforie.První stoupání bylo relativně pohodové,člověk byl ještě čerstvý.Ani nevadilo,že jsem se kousek musel vracet pro ztracené brýle,které jsem naštěstí našel.Sice takových dvacet minut jsem ztratil,ale brýle stály za to.Poprvé na chatě jsem úplně zapomněl na Birell,jen jsem poprosil o razítko,podpis,čas a jel jsem dolů na Visalaje. Tam vše proběhlo v pohodě a směřoval jsem na druhé stoupání.Také bez nějaké krize a na vrcholu už jsem obsluze Birell připomněl a také jsem ho dostal.Sice chvíli přemýšleli, ale v pohodě jsem ho dostal.Musím říct,že jsem si na něm pošmáknul. Na Ostravici jsem dorazil už po menší krizi a byl jsem rád,když se hotel objevil přede mnou.Cestou zpět na Lysou už to začalo být horší...Poslední výšlap z Papežova jsem jel snad o dvacet pět min.déle než předchozí dva.To už bylo opravdu jen o hlavě.Nohy by ještě jely,ale tělo začalo stávkovat.Únava se začala holt projevovat,ale naštěstí to hlava zvládla.A ta euforie na kopci,prostě paráda.To už jsem věděl,že zpět na Morávku je to pohodové a ten pocit štěstí bych přál každému.Vychutnal jsem si Birellek a šťastný jsem se spustil z kopce na Morávku,kde mě čekala manželka s mým tátou.Byli mou morální oporou a občerstvovací stanicí.A moc jim děkuji za obrovskou podporu.Pak už jen zbývalo si vyzvednout poslední razítko,podpis a bylo hotovo..."

"Na všech kontrolních bodech to vždy proběhlo bez problémů a v pohodě.
Nástřik 3xTOP.cz jsem uviděl několikrát,hlavně ve směru z Ostravice,včetně značek 3xTOP.cz po trasách.Samozřejmě na Papežově, ta je nepřehlídnutelná!. 
Jinak závodník nejsem,jen hobby cyklista.Jezdívám na trekovém kole,silničku mám asi čtrnáct dní.Byl to můj sen.A díky manželce se mi splnil...Neuvěřitelně mě v tom podporuje a už pět let jezdíme na dvanáct dní plně nabalení na kolech po republice a jsou to neskutečné zážitky.
Určitě uvažuji o zdolání dalších tras a už se těším na další výzvy."

S cyklo setem 3xTOP.cz bych samozřejmě souhlasil a moc děkuji za tuto nabídku.Byl bych hrdým nositelem tohoto dresu.

Držím palce ve vytváření dalších tras a jsem Vašim velkým fanouškem.Přeji moc úspěchů s Vaším projektem a budu se těšit na další spolupráci.

S pozdravem,
Lukáš Herman