3xTOP
Jsme prestižní Klub 3xTOP.cz, jedinečný v ČR!

18.9.2020

Lukáš Červený a Zdeněk Kaiser, dva nadšenci pro cyklistiku si zvolili den "D" 15.9.2020 ke zdolání  trasy Soláň 3xTOP.cz na silničních kolech. Zdolali a stali se tak členy klubu trasy Soláň 3xTOP.cz.

Gratulujeme a věříme, že tato výzvy není pro oba poslední! Vítáme Lukáše a Zdeňka v klubu Soláň 3xTOP.cz!

Zároveň nám poslali postřehy z trasy Solaň 3xTOP.cz a také společnou fotografii.

"Trasa je hodně pěkná,jel jsem ji s kolegou, oba jsme ještě loni jezdili SPAC. Značení 3xTOP je dostačující, slevy jsme žádné nevyužili."

Zdeněk Kaiser

"Soláň byl v pohodě, ale Kohútka jako bonus byla tedy těžká :-). Počasí bylo super ... po poledni až moc teplo :-) Ze zdolání trasy jsme měli skvělý pocit, z kontrolních bodů taktéž. Nástřik i svislé značení na značkách jsme viděli. Jsem hobby cyklista a jak již psal kolega Zdeněk, tak jsme jezdívali Slezský pohár, ale už jezdíme spíše jen pro radost, já si ještě občas výjimečně zazávodím. Aplikaci 3XTOP.cz jsme nepoužili. Určitě bychom trasy doporučili"

PS:

Láká mě jako obrovská výzva Stelvio, které jsem již absolvoval z Prata, ale dát ho třikrát v rámci trasy Passo Dello Stelvio 3xTOP.cz ... uffffffffffffffffff no to je něco. Ale bohužel nikdo se mnou nechce jet :-). Vlastně jsem to jel i ze švýcarské strany. My jsme to jeli s bráchou, když jsme byli na Giru 2017 ... jeden den jsme jeli z Prata a den na to ze Santa Maria. Ale v jeden den ze tří stran, to je fakt mazec. No tehdy v květnu jsme měli štěstí na počasí, což znamenalo dole 22 °C a nahoře cca 6°C :-) a ještě tam byli odhrnuté závěje sněhu, ale cesta suchá. Když je slunečno, tak to je super, ale jakmile zaleze, tak je okamžitě kosa.

Lukáš Červený

 zdolatelé trasy Soláň 3xTOP.cz